Utakmica je krenula dosta tvrdo, naši momci su napadali, obrana je stajala visoko, ali realizacija je nedostajala. Što se tiče ekipe Bilalovca, nije imala izglednijih prilika, kako u prvom, tako i u drugom poluvremenu. U prvom poluvremenu, događaj koji je promijenio tijek utakmice, zasigurno je povreda kapitena Igora Ivičevića, i njegova rana izmjena.

Trener Simić je uveo Kujundžića, te se formacija, kao i stil igre, promijenio. Prvo poluvrijeme je završilo bez golova.

Da su trenerove promjene u formaciji urodile plodom pokazuje i napad na početku drugog poluvremena, nakon prodora Fatića po lijevoj strani, te oštrog centaršuta, došlo je do gužve u 16 metara, i srušen je bio Eldin Durmiš. Očit jedanaesterac za "Kraljeve". U 55.-oj minuti jedanaesterac realizira Kenan Batak i Kreševo vodi sa 1:0.

Nakon toga, uslijedile su mnoge prilike naše momčadi, te samo za 10 minuta, prodor je ovaj put stigao sa desne strane. Ubačaj Durmiša na usamljenog Ivicu Oroza koji u 65.-oj minuti prsima posprema loptu u mrežu. Bitno je napomenuti da nakon starta igrača Bilalovca, Kerima Kadrića, uslijedila je i druga opomena za istog, te Bilalovac dalje mora da nastavi sa 10 igrača.

Kreševo nije dugo čekalo, te je iskoristilo igrača manje protivničke ekipe, i ponovno nakon centaršuta i gužve u kaznenom prostoru golmana Bilalovca, lopta se odbija do Mišanovića koji pogađa suprotni kut za konačnih, NK Kreševo - NK Bilalovac CPU 3:0. Ovim rezultatom vrijedno je napomenuti da je mreža NK Kreševa ostala netaknuta već treći susret za redom.

Kao i prošlu domaću utakmicu, sjajna atmosfera nije izostala. Ponovno visoko posjećena STAMAL Arena, svaki gol proslavila je sa pjesmom Novih Fosila - "Da te ne volim". Očito je da Kreševljaci imaju novu himnu svog kluba.

Ekipa NK Kreševa, nakon ove utakmice, u nedjelju gostuje ekipi FK Fojnici. Susret će početi od 15:00 na stadionu Džemal Numanagić. Bit će to borba za sam vrh tabele.